Esame grupės santykių ekspertai
Dirbame bendradarbiavimo, komandos sutelktumo, tarpusavio komunikacijos ir karjeros konsultavimo srityse.
8 metai patirties dirbant su švietimo įstaigomis, verslo komandomis, mokinių klasėmis, mokytojų kolektyvais, studentų grupėmis, jaunimo darbuotojais. 
Mums rūpi

jūsų individualus poreikis. Visos mūsų programos, seminarai ir mokymai rengiami atsižvelgiant į Jūsų situaciją. Siekiame sukurti jums tinkamiausią paslaugą ir suteikti kuo daugiau vertės jūsų komandai.

Mūsų metodai

Veikiame pagal patirtinį reflektyvų ugdymą. Tai yra į pokytį orientuotas veikimas. Reflektuodami patirtį atrandame augimo kryptį ir sprendimus į įsisenėjusius iššūkius. Mokymų vieta gali būti pasirenkame pagal Jūsų pageidavimą - Jūsų patalpose, lauke, mieste ar gamtoje už miesto.

Mūsų filosofija

Tikime, kad žmogus auga susidurdamas su iššūkiais saugioje aplinkoje ir su vertinga grupės pagalba. Todėl siekiame suteikti kuo įvairesnes patirtis, kurių metu žmogus galėtų eksperimentuoti, stiprinti savo vidinę parengtį veikti ir tokiu būdu kurti aplinką, kurioje kiekvienas grupės narys (įskaitant ir jį patį) yra vertinamas.

Grupės sutelktumas

Image
Image
Grupės sutelktumas - tai  daugiau nei neformalus pasibuvimas su savo kolektyvu (klasės draugais, kolegomis). Tikriausiai kiekvienas norime mokytis ir dirbti grupėje, kuri turi aiškią struktūrą, mums priimtinus veikimo būdus, kur komandos nariai supranta vienas kitą, yra vertinami ir gali išsakyti savo poreikius. Tokiai grupei bet koks iššūkis atrodo įveikiamas. Aukštas sutelktumas užtikrina sklandų darbą, orientaciją į tikslą ir konstruktyvų veikimą. Gera žinia, jog kiekviena grupė gali susitelkti, bet …. tam reikia sustoti ir pareflektuoti, kaip grupė veikia šiandien: kas padeda, o kas trukdo pasiekti grupės ir kiekvieno nario atskiriai tikslus, su kokiais iššūkiais dažniausiai susiduriama ir kaip galima juos spręsti. 

Mūsų komanda, dirbdama su mokiniais, studentais, ugdymo įstaigų personalu, organizacijų ir verslo komandomis,  padeda sąmoingai atsigręžti į savo kasdienybę ir įsivertinti grupės narių santykius, juos reflektuoti bei užsibrėžti tobulėjimo kryptį.

Nors mokytis ir tobulėti nėra lengva, su mumis tai daryti smagu. Juk kai smagu, mokomės greičiau ir lengviau priimame reikiamą pokytį. Netaikome teorinių paskaitų, viskas vyksta per praktiką ir kiekvieno grupės nario įtraukimą. Kiekviena komanda/grupė gali pasirinkti mokymosi erdvę: žygis gamtoje, išėjimo iš pabėgimo kambario ieškojimas, išeiti iš komforto skatinančios fizinės ir loginės užduotys lauke ar jūsų patalpose, orientacinės užduotys mieste. Kiekviena grupė renkasi savo iššūkį, kurį nori įveikti ir susitelkti, o visa programa ir užduotimis, parengtomis pagal jūsų poreikius, pasirūpinsime mes.

Programos suaugusiems

Veidrodli-veidrodli-ar-mano-komanda-jau-pasaulyje-geriausia_-4.png

Šios naujos patirtinio mokymosi programos ašis - "Pabėgimo kambarys". Įveikite iššūkį ir būkite sklandžiai dirbanti komanda.


Skirta komandoms:

  • Kurios neseniai susiformavo ar pradėjo dirbti kartu.
  • Kurios siekia sustiprinti tarpusavio bendradarbiavimą prieš svarbius projektus.
  • Norinčioms geriau suprasti savo veikimo principus, kad galėtų jį gerinti.
  • Norinčioms sustiprinti vidinę komunikaciją.

Grupės santykių ekspertai

Learning-at-ease_NERIJUS_zalias-fonas_3.jpg

Nerijus Januševičius

Profesinių santykių konsultantas. VšĮ “Kitokie projektiai’ partneris. Nuo 2004 m. dirba su Lietuvos ir tarptautinėmis jaunimo grupėmis. Yra tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“, bei Lietuvos supervizorių asociacijos narys.  Turi socialinio darbo magistro laipsnį.

vaiva3.jpg

Vaiva Stanionė

Mokymų vadovė. Nuo 2006 m. veda įvairias neformalaus ugdymo veiklas vaikams ir jaunimui, nuo 2011 m. programos „Renkuosi mokyti!" dalyvė ir alumnė. 2013 m. pradėjo vesti mokymus suaugusiems. 8 metus aktyviai užsiėmė alpinizmu, laipiojimu uolomis, žygiais po Lietuvą, kuriuose įgytas patirtis pritaiko mokymuose.

Learning-at-ease_Gintautas_pataisyta_3.jpg

Gintautas Katulis

Mokymų vadovas, dirba su socialinės rizikos jaunimu. Nuo 2009 m. užsiima teatrinės veiklos darbu su jaunimu. Yra tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“ narys. Turi Verslo psichologijos magistro laipsnį.
Learning-at-ease_Loreta_2.jpg

Loreta Rekašiutė

Mokymų vadovė nuo 2009 m. dirba su Lietuvos ir tarptautinėmis jaunimo (moksleivių, studentų) grupėmis. Priklauso tarptautiniam patirtinio ugdymo ekspertų tinklui „Via Experientia“.  Turi sociologijos magistro laipsnį.  

Learning-at-ease_Silvija_2.jpg

Silvija Vainauskaitė

Mokymų vadovė. Yra tarptautinės organizacijos "Solidarité Jeunesse" ir tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“ narė.

diana-profile-pic-2.jpg

Diana Česonytė

 

Apie Learning at ease

Learning at ease komanda kuria erdvę, kurioje Jūsų grupės nariai būdami kartu lengvai ir laisvai mokosi atviriau ir nuoširdžiau bendrauti.

Kontaktai

Totorių g. 21-13, LT-01121, Vilnius (vidiniame namo kieme dešinėje pusėje)

Tel.+370 676 15782

El.paštas: info@ease.lt