Kuriame erdvę atviram bendravimui

Iššūkis

Žmogus pažįsta savo ribas ir jas peržengia susidūręs su tinkamu iššūkiu. Su mumis Jūs patirsite iššūkius ir pajusite kaip Jūs augate.

Partnerystė

Žmogus tampa žmogumi būdamas su žmonėmis. Mūsų erdvėje Jūs būsite ir veiksite kartu, sieksite bendrų tikslų.

Saugumas

Kartu kursime saugią erdvę, kur klausome ir kalbame nuoširdžiai su pagarba, palaikome ir drąsiname atsiskleisti ir keistis.

Įvairios erdvės

Atvirai bendrausime įvairiose, kitaip parengtose erdvėse ir vietose: miestas, miškas, kelias, upė

Programos moksleiviams

Siūlome mokymų programas moksleiviams ir moksleivių grupėms.

PROBLEMOS-2.png

  Siekiate geresnių santykių klasėje
, bet nežinote ką ir kaip daryti? Profesionalus žvilgsnis iš šalies leidžia pastebėti kas vyksta. Mes Jums padėsime įžvelgti problemas ir kurti naujos kokybės santykius.

startas-finisas2.png

  Norite prasmingo ir linksmo renginio? Jums reikia susitelkimo gerai pradžiai ar prasmingai pabaigai? Mūsų programos ("Startas", "Viduržiemis", "Finišas") leis Jūsų klasei gerai praleisti laiką ir BŪTI KARTU.

geras-startaspng.eras-startaspng

  Norite prasmingo ir linksmo renginio? Jums reikia susitelkimo gerai pradžiai? Smagi programa "Startas" leis Jūsų klasei aktyviai ir linksmai praleisti laiką ir vėl BŪTI KARTU.

TEVAI2.png

Norite sutelkti savo mokyklos bendruomenę, įtraukti mokinių tėvelius į mokyklos gyvenimą? Praleiskite smagią dieną kartu! Būdami kartu lengvai ir laisvai bendrausite, pažinsite, susitarsite, bendradarbiausite.

Programos suaugusiems

Veidrodli-veidrodli-ar-mano-komanda-jau-pasaulyje-geriausia_-4.png

Šios naujos patirtinio mokymosi programos ašis - "Pabėgimo kambarys". Įveikite iššūkį ir būkite sklandžiai dirbanti komanda.


Skirta komandoms:

  • Kurios neseniai susiformavo ar pradėjo dirbti kartu.
  • Kurios siekia sustiprinti tarpusavio bendradarbiavimą prieš svarbius projektus.
  • Norinčioms geriau suprasti savo veikimo principus, kad galėtų jį gerinti.
  • Norinčioms sustiprinti vidinę komunikaciją.

Grupės santykių ekspertai

Learning-at-ease_NERIJUS_zalias-fonas_3.jpg

Nerijus Januševičius

Profesinių santykių konsultantas. VšĮ “Kitokie projektiai’ partneris. Nuo 2004 m. dirba su Lietuvos ir tarptautinėmis jaunimo grupėmis. Yra tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“, bei Lietuvos supervizorių asociacijos narys.  Turi socialinio darbo magistro laipsnį.

Learning-at-ease_Silvija_2.jpg

Silvija Vainauskaitė

Mokymų vadovė. Yra tarptautinės organizacijos "Solidarité Jeunesse" ir tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“ narė.

Learning-at-ease_Gintautas_pataisyta_3.jpg

Gintautas Katulis

Mokymų vadovas, dirba su socialinės rizikos jaunimu. Nuo 2009 m. užsiima teatrinės veiklos darbu su jaunimu. Yra tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“ narys. Turi Verslo psichologijos magistro laipsnį.
Learning-at-ease_Loreta_2.jpg

Loreta Rekašiutė

Mokymų vadovė nuo 2009 m. dirba su Lietuvos ir tarptautinėmis jaunimo (moksleivių, studentų) grupėmis. Priklauso tarptautiniam patirtinio ugdymo ekspertų tinklui „Via Experientia“.  Turi sociologijos magistro laipsnį.  

vaiva3.jpg

Vaiva Stanionė

Mokymų vadovė. Nuo 2006 m. veda įvairias neformalaus ugdymo veiklas vaikams ir jaunimui, nuo 2011 m. programos „Renkuosi mokyti!" dalyvė ir alumnė. 2013 m. pradėjo vesti mokymus suaugusiems. 8 metus aktyviai užsiėmė alpinizmu, laipiojimu uolomis, žygiais po Lietuvą, kuriuose įgytas patirtis pritaiko mokymuose.

Apie Learning at ease

Learning at ease komanda kuria erdvę, kurioje Jūsų grupės nariai būdami kartu lengvai ir laisvai mokosi atviriau ir nuoširdžiau bendrauti.

Kontaktai

Totorių g. 21-13, LT-01121, Vilnius (vidiniame namo kieme dešinėje pusėje)

Tel.+370 676 15782

El.paštas: info@ease.lt